HABERLER
 • Çetelere Türkiye'yi Teslim Etmeyeceğiz .

  Hepimizin ve en önemlisi tarihin şahit olduğu üzere geçtiğimiz hafta Türk Siyasi Tarihine kara bir leke olacak bir saldırı gerçekleşti. Biz bir demokrasi mücadelesi veriyoruz. Biz Türkiye için özgürlükler mücadelesi veriyoruz. Biz Türkiye’yi çağdaş uygarlıklar düzeyine taşıma mücadelesi veriyoruz. Biz bu mücadele gücünü ve heyecanını 93 yıldır taşıyoruz. Ve bu mücadele gücümüzün karşısında hiç kimse duramaz.

  Türkiye’yi bu noktaya taşıyanların…

  Monday, 13.06.2016

  Devamı

 • Genel Merkezi Ziyaret Ettik ...

  Bugün Ankara'dayız. Genel Başkanımıza yapılan saldırı için geçmiş olsun demeye geldik. Genel Başkan Yardımcılarımızla görüştük. Yeni projelerle Marmaris'e, bölgemize memleketimize hizmete devam edeceğiz.

  Thursday, 09.06.2016

  Devamı

 • Kazanan Biz Olacağız . Biz Onlardan Daha Cesuruz .

  Namuslular namussuzlar kadar cesur olmadıkça o memleket için kurtuluş yoktur. Ve şuna inanın ki biz onlardan daha cesuruz. Çünkü onların inandığı ve uğruna siyaset yaptığı bir meta iken, bizler inandığımız doğrular ve düşüncelerimiz ideallerimiz için siyaset yapıyoruz.

  Bugün Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan terörist saldırıyı en hafif tabiriyle kınıyorum.

  Kazanan biz olacağız. Biz onlardan daha cesuruz.

  Korkuyorlar, korkacaklar, korksunlar. 

  Wednesday, 08.06.2016

  Devamı

 • Hayırlı Ramazanlar .

  Tanrı’nın ihsan ve kereminin bollaştığı, bolluk ve bereketin arttığı bir aydır Ramazan ayı... Savaşın yasaklanmış olduğu haram aylardan biri olan, Hıristiyanlar ve Yahudiler tarafından da kutsal sayılan bu ayda bölgemiz ve tüm Dünya için sürdürülebilir bir barış diliyorum.

  Ramazan ayımız mübarek, oruçlarımız kabul olsun...

  Tuesday, 07.06.2016

  Devamı

 • Başımız Sağolsun ....

  Bu ülkede 2002'de terör sıfırlanmışken 2016'da hergün şehit veriyoruz... Sorumlusu kim? Neden hergün şehit veriyoruz? Bizim güvenliğimizi, vatandaşının güvenliğini kim sağlamakla sorumlu? Askerlerimizi, insanımızı, topraklarımızı kim bu hale getirdi?

  Wednesday, 25.05.2016

  Devamı

 • Fener Alayında Onbinlerle Birlikte ATA'mıza Sahip Çıktık .

  Birileri bayramları yasaklamaya çalışıyordu sanırım... Komik olmayın:) Bizim Atatürk sevgimiz, bayrak sevgimiz, vatan sevgimiz genlerimizden geliyor. Verdiğiniz talimatlar yönetmelikler bu kadar geçerli bizim için.

  Tanımıyoruz... Sevgili Cumhurbaşkanı'mızın dediği gibi...

  Thursday, 19.05.2016

  Devamı

 • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramınızı Kutluyorum ...

  Karakterinde bağımsızlık ve özgürlük olan bir milletin, bütün dünyaya bağımsızlık, özgürlük, cumhuriyet, vatan, bayrak ve toprak haykırışının nefesidir 19 Mayıs 1919.

  Bu nefesi ciğerlerimize dolduran Büyük Atatürk ve silah arkadaşlarının, şehitlerimizin ruhları şad olsun.

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun...

  Thursday, 19.05.2016

  Devamı

 • ATA'mıza Çelengimizi Sunduk .

  Bugün 19 Mayıs.

  Bugün azimle, inançla, mücadeleyle kendi geleceğini yeniden yaratmak isteyen bir milletin varolma arzusunu haykırdığı bir gün.

  Biz de bugün yeniden Atatürk Cumhuriyetine olan bağlılığımızı ve Büyük Atatürk'e olan sevgimizi, bağlılığımızı inancımızı haykırarak ATA'mıza çelengimizi sunduk.

  Thursday, 19.05.2016

  Devamı

 • Kavaklıdere Kadın Kollarımızın Kahvaltısına Katıldık.

  Kavaklıdere Kadın Kollarımızın etkinliğine katıldık. Daha güçlü, daha bir ve daha birlikte olabilmek için... Hep birlikte...

  Sunday, 15.05.2016

  Devamı

 • CHP Marmaris İlçe Başkanlığı Birliktelik Günü

  Birliktelik Günümüzü hep birlikte yaptık. Üyelerimizle konuştuk, paylaştık, ülkemizi ve Marmaris'i konuştuk. Bugün daha bir, daha birlikte ve daha güçlü olduk. Ve daha da güçleneceğiz. Her perşembe herkesi bekliyoruz. Partimize, konuşmaya, dertleşmeye, paylaşmaya ve daha iyisini hep birlikte yaratmaya... Hep birlikte...

  Thursday, 12.05.2016

  Devamı

  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ