HABERLER
 • Kandiliniz Mübarek Olsun .

  Kadir gecesinin değeri, Kur'an-ı Kerim'in ilk o gece indirilmeye başlamasındandır. Ve Kur'an-ı Kerim'de Kadir Gecesi'nin önemi şu şekilde belirtilmektedir;
  "Biz onu Kadir Gecesi'nde indirdik. Kadir Gecesi'nin ne olduğunu sen bilir misin? Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. O gecede Rab'larının izniyle melekler ve Ruh(Cebrail a.s.) her iş için iner dururlar. O gece esenlik gün ağarıncaya kadar sürer(Kadir Suresi 1-5 ayetler)."

  Friday, 01.07.2016

  Devamı

 • Köylerimize Bayram Ziyaretlerinde Bulunduk .

  Şimdi de köylerimizdeyiz. Turunç, Osmaniye, Bayır, Söğüt, Taşlıca, Bozburun, Selimiye, Turgut, Orhaniye, Hisarönü, Çetibeli, Çamlı, Karaca ve Yeşilbelde köylerimizi, muhtarlarımızı ve köylülerimizi ziyaret ettik. Bayramlarını şimdiden kutladık.

  Demokrasinin en kılcalında bulunan ve halkımıza hizmet sevdalısı olduklarını bir kez daha gördüğümüz muhtarlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

  Zor günler geçiriyoruz. Ama bu günleri aşacağız. Bayramların getireceği güzel günlere inanarak bu kötü günleri…

  Thursday, 30.06.2016

  Devamı

 • Başımız Sağolsun ...

  Dün destek verdiğiniz terör örgütleri bugün bizi öldürüyor. Tarih okumayı bilmeyen, bildiği gerçekleri kendi çıkarları için çarpıtarak kullanan kişiler en hafif tabiri ile teröre yardım ve yataklık yapıyor demektir. Büyük Atatürk'ün dediği gibi "gaflet dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunanlar" var. Ama Türk Milleti bunlarla da baş etmesini bilecektir ve Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

   

  Wednesday, 29.06.2016

  Devamı

 • Marmaris Merkezdeki Muhtarlarımızın Bayramını Kutladık .

  Bugün Marmaris Merkezdeki mahallelerdeki muhtarlarımıza erken bir bayram ziyareti gerçekleştirdik.

  Demokrasinin en kılcalında bulunan ve halkımıza hizmet sevdalısı olduklarını bir kez daha gördüğümüz muhtarlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

  Bayram'ların getireceği güzel günlere inanarak bu kötü günleri hep birlikte aşacağız.

  Şimdiden herkesin iyi bir bayram geçirmesini diliyorum...
  Şeker tadında bir memleket diliyorum...

  Tuesday, 28.06.2016

  Devamı

 • Akıl Yaşta Değil Baştadır .

  İçinde bulunduğumuz ay Ramazan ayı, rahmet ayı, bereket ayı, barış ayı, sevgi ayı... Anlamına uygun davranalım.

  Bu topraklar sevginin ekildiği, barışın yeşerdiği, kardeşliğin biçildiği topraklardır. Bu topraklar samimiyeti, iyiliği ve güzelliği barındırır. Bu topraklarda kötü şey yeşermez, kötü şey yetişmez. Bu topraklarda kötü ne varsa inanın bize ait değildir ve ne diyorsa inanmayın, doğru değildir. Bu topraklarda Yunus Emre'ye inanın,…

  Wednesday, 22.06.2016

  Devamı

 • Eğlence Ve Eğitim Kampımız .

  Bu yazın en şanslıları çocuklarımız...

  Bu yaz Marmaris'in kırsal mahallelerindeki çocuklarımıza Eğitim ve Eğlence Kampı hazırladık. Hem eğlenecekleri hem öğrenecekleri güzel bir yaz çocuklarımızı bekliyor. 
  Çocuklarımız herşeyin en iyisine layık...
  Çocuklarımızı geleceğe hazırlayalım, geleceğimizi hazırlayalım...

  Tuesday, 21.06.2016

  Devamı

 • Esnaf Ziyaretlerimize Devam Ediyoruz .

  Esnaf ziyaretlerimize devam. Dost sohbetleri için Burcu Turgut , Arda Kara ve Binnur Okaymirza Mehmetoğlu'na teşekkür ediyorum.

  İşleri konuşuyoruz, Marmaris'i konuşuyoruz, Türkiye'yi konuşuyoruz, geleceği konuşuyoruz. Ve hepimiz aynı düşünüyoruz. Her konuşmamızda umudumuzu tazeliyoruz. Bu günleri hep birlikte aşacağız.

  Başka bir Türkiye'yi hep birlikte yaratacağız.

  Biz bu oyunu bozarız...

  Monday, 20.06.2016

  Devamı

 • Babalar Gününüz Kutlu Olsun .

  Biz doğruluğu, dürüstlüğü, sözünün eri olmayı, dik durmayı, onurlu olmayı ve onurlu yaşamayı babalarımızdan çocuklarımıza öğretmek için öğrendik.
  Babalar gününüz kutlu olsun...

  Sunday, 19.06.2016

  Devamı

 • Birliktelik Günümüzün Bu Haftaki Konuğu : Marmaris Belediye Başkanımız Ali Acar ' dı .

  Birliktelik Günümüzü yine hep birlikte yaptık. Bu haftaki konuğumuz Marmaris Belediye Başkanımız Ali Acar'dı.

  Arkadaşlarımın sürprizi ise bugün beni en çok heyecanlandıran ve duygulandıran andı. Teşekkür ediyorum. Böyle arkadaşlara, dostlara sahip olmak bana nasip oldu. Tanrı'ya şükrediyorum.

  Thursday, 16.06.2016

  Devamı

 • Dünya Şampiyonlarımızı Ziyaret Ettik .

  Wabba organizasyonu ile çiftlerde Dünya Şampiyonu olan Cansun ve Zeliha Özbaş çiftini tebrik ediyorum. Bizler göreve gelirken iyi spor insanları Marmaris'ten çıkacak ve Marmaris'te yaşayacak demiştik.

  Mutluyuz, gururluyuz...

   

  Tuesday, 14.06.2016

  Devamı

  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ