HABERLER
 • Chp Köy Yollarında Eğlence Ve Eğitim Kampı Projemizin Sergisini Açtık .

  CHP Marmaris İlçe Örgütümüzün yazın köylerde çocuklarımız için yaptığı yaz kampının mezuniyet günüydü bugün. Çocuklarımızın güzelliklerini, yaratıcılıklarını ve ortaya çıkardıkları çalışmaları gördük. Bu projede görev alan eğitmenlerimize gönüllülerimize çok teşekkür ediyorum. Özellikle proje koordinatörümüz Ve sevgili yol arkadaşım Gökçe Söylemez'e çok teşekkür ediyorum.

  Bizler bugün birşey yapmadan yarın sonuca ulaşamayacağımızı biliyoruz. Ve biz bugünden birşeyler yapmaya başladık. Çünkü bizler, çocuklarımız…

  Wednesday, 24.08.2016

  Devamı

 • İçmeler Mahalle Toplantımızı Yaptık .

  Katılım gösteren bütün üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bizim hedefimiz iktidar olmaktır. Bizim vizyonunuz memleket yönetmektir. İsteğimiz ve hedefimiz toplumsaldır ve biz bu memleketi yönetmek için yola çıktık.

  Çoban Ateş'ini Marmaris'ten yaktık...

   

  Monday, 22.08.2016

  Devamı

 • Terörü Lanetliyoruz .

  Gaziantep'te gerçekleşen hain terör saldırısında hayatını kaybedenlere Tanrı'dan rahmet, yakınlarına sabırlar ve Türk Milletine başsağlığı diliyorum.

  Terör kimden gelirse gelsin, nereden gelirse gelsin bir insanlık suçudur. Ve terörün durdurulması için, terörün son bulması için, bir daha böyle bir günün gecenin yaşanmaması için Cumhuriyet Halk Partisi tarihi sorumluluğu gereği ne gerekiyorsa, üzerine ne düşüyorsa yapacaktır.

  Başka bir Türkiye mümkün...

  Sunday, 21.08.2016

  Devamı

 • Halk Tv'de Yayınlanan Şimdiki Zaman Programına Katıldım .

  Gürkan Hacır'ın sunduğu ve Marmaris'ten canlı olarak yayınlanan "Şimdiki Zaman" programına CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, araştırmacı yazar Erol Mütercimler ve Em Tug Naim Babüroğlu ile katıldık. Marmaris Turizmini, darbe girişiminin bölgemizdeki etkilerini konuştuk.

  Bizler gerçek demokrasinin tam işlediği, güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye'yi hepbirlikte yaratacağız.

  Başka bir Türkiye mümkün...

  Saturday, 20.08.2016

  Devamı

 • 4 Ağustos İzmir Demokrasi Mitingindeyiz .

  Bugün de İzmirdeyiz. Demokrasi için, gelecek için, çocuklarımız için... Bu ülkeye demokrasiyi biz getirdik... Elbette sahip de biz çıkacağız.

  Daha güzel bir Marmaris, daha güzel bir Muğla, daha güzel bir Türkiye, daha güzel bir Dünya... Hep birlikte başaracağız...

   

  Thursday, 04.08.2016

  Devamı

 • 15 Temmuz Darbe Girişimi Sonucu Marmaris'te Şehit Olan Polislerimizi Saygıyla Andık .

  Hepimizin de bildiği gibi 15 Temmuz gecesi Türkiye kanlı bir darbe girişimine sahne oldu. Ve bu darbe girişiminin operasyon ayaklarından birisi olan Marmaris’te de maalesef ki 2 şehidimiz var. Şehitlerimize tanrıdan rahmet, yakınlarına sabırlar ve Türk milletine de başsağlığı diliyorum. Bu girişme bütün iyi niyetiye karşı koyan halkımıza, basın mensuplarımıza ve ülkemizin meşru silahlı güçlerine de yani emniyet mensuplarımıza ve…

  Wednesday, 03.08.2016

  Devamı

 • Birisi Başkomutan MI Dedi ?

  Komutan dediğin savaş meydanlarında olur, askerinin önünde. Savaş meydanları verir o sıfatı, tarih verir. Göğsünde madalyan olacak verdiğin mücadelelerin kanıtı, düşmanın kıskanarak bakacağı. Oldum demekle olunmaz başkomutan.

  Birisi Başkomutan mı dedi? Tarihe bakın, Sakarya'ya bakın, Dumlupınar'a bakın, Çanakkale'ye bakın.

  Birisi Başkomutan mı dedi? Sivas'a bakın, Erzurum'a bakın, Samsun'a bakın.

  Tarih herkesi sıfatıyla yazar. Kimine komutan der, kimine paşa der,…

  Sunday, 17.07.2016

  Devamı

 • Gençlerimizi Geleceğe Hazırlayalım , Geleceğimizi Hazırlayalım

  Bugün çocuklarımıza yönelik hazırladığımız yaz kampımızın ilk günü. 2 yıl önce Turgut Köyümüzde pilot olarak uyguladığımız projemizi bugün Marmaris'in bütününe yayılacak şekilde geliştirerek hayata geçirdik. Bu projede görev alan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu daha başlangıç.

  Çocuklarımız neşeli mutlu ve bizler umutlu. Geleceğimizi şekillendirecek olan gençlerimizle birlikte olabilmekten mutluyuz, onları geleceğe hazırlayacak bir katkı sağlayabildiğimiz için umutluyuz.

  Bizler Büyük Atatürk'ün…

  Tuesday, 12.07.2016

  Devamı

 • Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun .

  Bayramlar dostluktur, kardeşliktir. Bayramlar birliğimizi ve dirliğimizi sağlayan, bizi biz yapan duyguların en yoğun yaşandığı günlerdir. Bayramlar sevginin ve saygının bir selamla, bir merhabayla, sımsıcak bir kucaklaşmayla yeniden coşkuyla haykırıldığı zamanlardır.

  Selamınızı aldım, selamımı kabul edin.
  Ramazan Bayramı'mız kutlu olsun değerli dostlarım.

  Tuesday, 05.07.2016

  Devamı

 • UnutMADIMAKlımda ...

   

  Canlar sazlar, kan oldular,
  Kesildi teller, durdu nefesler,
  Ama hala dimdik ayakta,
  Ayaktalar...

  Saturday, 02.07.2016

  Devamı

  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ