HABERLER
 • Ula İlçe Örgütümüzün Dayanışma Yemeğine Katıldık .

  Bugün Ula İlçe Başkanlığımızın dayanışma yemeğindeydik. Sathı müdafaaya devam. Bu topraklara sahip çıkma adına birlikteliğimizi sağlamlaştırmaya, Yeni dostlar, yol arkadaşları kazanmaya devam. Geleceğe inanan dostlara selam olsun...

  Başka bir Türkiye mümkün ve bunu hep birlikte yaratacağız.

  Sunday, 25.09.2016

  Devamı

 • Kavaklıdere İlçe Örgütümüzün Birlik Ve Dayanışma Yemeğine Katıldık .

  Bugün Kavaklıdere İlçe Örgütümüzün birlik ve dayanışma yemeğine katıldık. Bizler bu toprakların hizmetine talip olduk. Bizim için bu toprakların sınırı hizmetin ihtiyaç olduğu, insanımızın olduğu, geleceğimizin olduğu her yerdir. Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi "Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. Ve o satıh bütün vatandır." İşte biz bütün vatanın hizmeti için görev istiyoruz.

  Başka bir Türkiye mümkün. Ve bunu hep…

  Saturday, 24.09.2016

  Devamı

 • Kimsenin Çocuklarımızın Hayatı İle Oynamaya Hakkı Da Yok Haddi De .

  Marmaris'te liselerimizin ortalama sınıf mevcudu 30 35 öğrenci iken imam hatip okullarının ortalama sınıf mevcudu 15 öğrenci bile değildir. Ayrıca Marmaris'te 3.000'den fazla öğrenci ikili eğitim mağdurudur. Tablo böyle iken Marmaris'te FETÖ/PDY operasyonları kapsamında kapatılan okulun bir kısmının imam hatip okulu olarak değerlendirilmesi gerekli midir, doğru mudur?

   

  Saturday, 17.09.2016

  Devamı

 • İyi bayramlar...

  Bugün İlçe Başkanlığımızda bayramlaşmamızı yaptık. Daha sonra resmi bayramlaşma için kaymakamlığımızın organize ettiği etkinliğe katıldık.

  Kestiğimiz şeker,
  Kurbanımız nefes,
  Kalbimiz muhabbet,
  Ruhumuz aydınlık,
  Rehberimiz sevgi olduğunda,
  Bayramımız kutlu olur...

  Monday, 12.09.2016

  Devamı

 • İyi Ki Varsın Cumhuriyet Halk Partisi .

  Bugün sabah Cumhuriyet Halk Partisi'nin 93. kuruluş yıldönümü nedeniyle çelenk töreni düzenledik. Daha sonra Menteşe'de CHP İl Başkanlığı'mızın düzenlediği programa katıldık.

  Cumhuriyet Halk Partisi bu toprakları kurtaran ve bu topraklarda Cumhuriyeti Kuran partidir. Cumhuriyet Halk Partisi kökleri Milli Mücadeleye dayanan ve Cumhuriyet ile özdeş bir partidir. Ve o günden bu güne hem tarihe tanıklık etmiş, hem de bu tarih sahnesinde…

  Friday, 09.09.2016

  Devamı

 • Sivil Toplum Kuruluşları İle Toplantıdayız .

   

  STK lar ile toplantıdayız. Daha güçlü, daha bir ve daha birlikte bir toplum hedefimiz. Ve bunu başaracağız .

  Wednesday, 07.09.2016

  Devamı

 • Göktepe Kültür Ve Dayanışma Şenliği'ne Katıldık .

  Bugün Göktepedeydik. Gökpete Kültür ve Dayanışma Şenliği'ne katıldık. Yerel tohum vurgusu yapılan şenliği önemsiyorum. Bence önemli bir konu da şu; bu şenlik bölgenin kendi insanının yeniden bir araya gelmesi, birbirini tanımayanların tanışması açısından son derece önemli.

  Bölgemizin heryeri güzel ve özel. Ve bu güzellikleri geleceğe koruyarak taşımalıyız. Topraklarımızı, evlerimizi, bahçelerimizi, yetiştirdiğimiz ürünleri geleceğe taşımalıyız. Ve birliğimizi, bizim olan değerleri ve…

  Saturday, 03.09.2016

  Devamı

 • Yurtta Barış , Dünya'da Barış .

  Barış, Dünya'ya, insana en çok yakışan şey belki de... Ve ne mutlu bize ki bunu anlamış ve aktarmış bir lider Anadolu insanına nasip olmuş. Büyük Atatürk'e yakışır bir şekilde, Büyük Atatürk'ün evlatlarına yakışır şekilde

  Tabiki "Yurtta Barış, Dünya'da Barış"...

  Thursday, 01.09.2016

  Devamı

 • Açılışlar Sizin Olsun , Bayramlar Ve Meydanlar Bizim .

  Büyük Türk Milleti!
  Atatürk için toplanalım!
  Mustafa Kemal'in Milli Kurtuluş idealini yaşatmak için,
  Mustafa Kemal devrimine saldıran karanlık güçlere dur demek için,
  Milletçe yabancı uşaklığından kurtulmak için,
  Tam bağımsız ve gerçekten demokratik Türkiye için,
  Gazi Mustafa Kemal'in Milli Kurtuluşçu saflarında toplanalım.

  Yaşasın Türkiye! Yaşasın yarının bağımsız Türkiyesi için mücadele!

  Bize benliğimizi, özgürlüğümüzü, birliğimizi, dirliğimizi hatırlatan Büyük Atatürk ve silah…

  Tuesday, 30.08.2016

  Devamı

 • Genel Başkanımıza Yapılan Terör Saldırısını Kınıyoruz .

  Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan terörist saldırı ile ilgili ilçe binamızda basın açıklamamızı yaptık. Daha sonra Menteşe'de il başkanlığının yaptığı basın açıklamasına katılım gösterdik, destek verdik.

  Bu ülkeyi yönetenler, ülkenin bu hale gelmesine müsade edenler, bu yönetimlere destek verenler, yarın bu olayları çocuklarına açıklayamazlar. Yarının nesillerine bunun hesabını veremezler.

  Değerli Dostlarım;
  Farklı siyasi görüşlerimiz…

  Friday, 26.08.2016

  Devamı

  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ