HABERLER
 • Marmaris'te halk dansları festivali...

   

  Marmaris Uluslararası Halk Dansları Festivali açılışına katıldım. Marmaris sosyal hayatını zenginleştiren etkinlikler devam edecektir.

  Friday, 09.05.2014

  Devamı

 • Kadın Kollarımız kermes yaptı...

   

  Vefakar, çalışkan ve üretken kadınlarımızın kermesine katıldım. Türkiye'nin aydınlık yüzleri olan kadınlarımız, geleceği sizler şekillendireceksiniz...

  Friday, 09.05.2014

  Devamı

 • Marmaris'te Hıdırellez'i kutladık...

   

  Kış aylarının bitip, yaz günlerinin başladığını müjdeleyen Hıdırellez Marmarisliler tarafından coşkuyla kutlandı.

  Tuesday, 06.05.2014

  Devamı

 • Celal Amca'yla keyifli vakit geçirdik.

   

  Celal amcayla soluklanmak için uğradığımız kahvede karşılaştık. Sabahtan beri pişti oynuyor ve herkesi yeniyormuş. "Bir el oynayalım seni de yeneyim" diyerek davet etti oyuna. Tekrar görüşmek üzere dede dostu Celal amca...

  Saturday, 26.04.2014

  Devamı

 • Selimiye Mahallemize ziyarette bulunduk.

   

  Seçim çalışmaları sonrasında kırsal mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Yaklaşan turizm sezonunun heyecanını paylaşıyoruz. Selimiye Mahallemize geldik. Selam aldık selam verdik...

  Saturday, 26.04.2014

  Devamı

 • Martab Organ Seçimleri Yapıldı...

  Değerli Dostlarım,

   

  Bugün gerçekleştirilen MARTAB'ın (Marmaris Tanıtım ve Altyapı Birliği) ilk meclis toplantısında organ seçimleri yapıldı. MARTAB'da encümen üyesi olarak görev yapacağım. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinize ve katkılarınıza ihtiyacım olacak. Marmaris için hepbirlikte katkı vermeye devam edeceğiz.

  Friday, 25.04.2014

  Devamı

 • Çamlı Mahallemize ziyarette bulunduk...

   

  İl Genel Meclisi Üyeliği sırasında Dursun Kaplan'ın yoğun çabalarıyla yapılmış olan Çamlı Mahallemizdeki düğün salonunun açılışına katıldık.

  Wednesday, 23.04.2014

  Devamı

 • 23 Nisan Kutlamalarına katıldık...

   

  Şehit Ahmet Benler İlköğretim Okulu'ndaki 23 Nisan kutlamalarındayız.

  Wednesday, 23.04.2014

  Devamı

 • Köy Enstitüleri kuruluş yıldönümü kahvaltısına katıldım.

   

  Türkiye'nin aydınlanma hareketlerinden birisi olan Köy Enstitüleri'nin kuruluş yıldönümünde ilçe örgütümüz ve meclis üyesi arkadaşlarımızla, Köy Enstitülerinde emek vermiş değerli öğretmenlerimizle buluştuk.

  Thursday, 17.04.2014

  Devamı

 • Belediye Görevlendirmeleri Yapıldı...

  Değerli Dostlarım;

  12 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirilmiş olan, ilk meclis toplantımızda Marmaris Belediyesi bünyesinde kentimize hizmet edecek olan çeşitli organlar seçilmiştir ve görevlendirmeler yapılmıştır. Gerçekleştirilmiş olan toplantıda; MARTAB(Marmaris ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmetleri Birliği), Temsil-Ağırlama ve Tören Komitesi ve Kent Konseyi bünyesinde görev aldım.

  Sizlerin adına aracılık edeceğim bu görevlerde ekip arkadaşlarıma ve…

  Monday, 14.04.2014

  Devamı

  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ