Belediye Görevlendirmeleri Yapıldı... Monday, 14.04.2014

Değerli Dostlarım;

12 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirilmiş olan, ilk meclis toplantımızda Marmaris Belediyesi bünyesinde kentimize hizmet edecek olan çeşitli organlar seçilmiştir ve görevlendirmeler yapılmıştır. Gerçekleştirilmiş olan toplantıda; MARTAB(Marmaris ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmetleri Birliği), Temsil-Ağırlama ve Tören Komitesi ve Kent Konseyi bünyesinde görev aldım.

Sizlerin adına aracılık edeceğim bu görevlerde ekip arkadaşlarıma ve bana gereken desteği göstereceğinize, "Daha Güzel Bir Marmaris" için yine hepbirlikte fikir alışverişinde bulunacağımıza, hepbirlikte çalışacağımıza ve hepbirlikte gelecekteki güzelliklere imza atacağımıza eminim.


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ