2. Atatürk Kupası Köylerarası Futbol Turnuvamızın Açılışını Yaptık Sunday, 11.02.2018

Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Başkanlığı Gençlik Kolları olarak düzenlediğimiz 2. Atatürk Kupası Köylerarası Futbol Turnuvamızın açılış vuruşunu yaptık. Tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz...

Geçtiğimiz turnuvada ilk üç takım sporcularımızın madalyalarını verdik. Daha sonra turnuvamızın açılış pastasını kestik ve başlama vuruşunu yaptık.

Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bu organizasyon ile birlikteliğimize katkı veren bütün takımlarımıza ve sporcularımıza teşekkür ediyoruz.

Özlediğimiz Türkiye’yi ilmek ilmek örüyoruz.
Başka bir Türkiye mümkün. Ve bunu hep birlikte başaracağız...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ