Muğla İl Gençlik Kolları Kongremizi Yaptık Sunday, 07.01.2018

 Önceki dönemde görev yapan İl Gençlik Kolları Başkanımız Tufan Erkan Yakar ve yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu dönemde de görev yapacak olan Bekir kardeşimize ve yönetici kardeşlerimize de başarılar diliyoruz.

Gençlerimizi geleceğe hazırlayalım, geleceğimizi hazırlayalım.
Bizler geleceğe hazırlanacağız. Sadece genç olduğumuz için değil, hakettiğimiz ve hangi görev olursa olsun yapabilecek kapasitede olduğumuz için tercih edileceğiz. Ve hangi görev olursa olsun hakkını vereceğiz.

Özlediğimiz Türkiye’yi ilmek ilmek örüyoruz.
Başka bir Türkiye mümkün. Ve bunu hep birlikte başaracağız...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ