09.01.2018 Grup Toplantımıza Katıldık Ve Ardından Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu İle Görüştük Tuesday, 09.01.2018

Genel Başkanımıza ziyaretimizde Kadın Kolları Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız, İlçe Yöneticilerimiz, Halk-Lis Başkanımız ve yöneticileri katıldılar. Halk-Lis Üyesi genç kardeşimiz Sultan da yazdığı kitabını Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu’na imzaladı.

Genel Başkanımıza geçtiğimiz dönemde verdiği destekler için teşekkür ediyoruz. Ve bu dönemde de kendisinin destekleri ile daha iyi, farkedilebilir ve insana dokunan projelere devam edeceğiz.

Özlediğimiz Türkiye’yi ilmek ilmek örüyoruz.
Başka bir Türkiye mümkün. Ve bunu hep birlikte başaracağız...

 

 

  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ