Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu İle Muğla'da Buluştuk Thursday, 14.12.2017

Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun ile Muğla’da buluştuk. Ulaşım Çalıştayı, Muhtarlar Toplantısı ve Toplu Açılış Töreni için bölgemize gelen Genel Başkanımıza ve Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun’a teşekkür ediyoruz.

Artık hedefimiz 22. yüzyıl... Bizler 22. yüzyılın ihtiyaçlarını anlayarak çözümler geliştiriyoruz. 22. yüzyılın liderliğini ortaya koyuyoruz. Bizim için yaşamış olduğumuz 21. yüzyıl artık geride kalmıştır. Uzun vadeli, geleceğimizi kuracağımız ileri görüşlü planlar ve politikalar ile hep birlikte Türkiye’mizi bölgemizin ve Dünyamızın gerçekten lider ülkesi yapacağız.

Bunu biz yapacağız... Önce bu toprakları kurtaran, sonra da bu topraklarda “Muasır Medeniyet” seviyesi hedefli bir devlet kuran Atatürkçüler yapacak, vatanseverler yapacak, geçmişini sayan, geleceğe güven verenler yapacak...

Özlediğimiz Türkiye’yi ilmek ilmek örüyoruz.
Başka bir Türkiye mümkün. Ve bunu hep birlikte başaracağız...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ