Bugün 10 Kasım ... Friday, 10.11.2017

İlk olarak Atatürk Meydanı’nda, Atamızın manevi huzurunda saygı ve şükranlarımızı sunduk. “Atatürk’ün Son Yolculuğu” başlıklı ve Atatürk’ümüzün naaşının Anıtkabir’e götürüldüğü Marmaris Belediyemizin arşivindeki fotoğrafların sergisini ziyaret ettik. Ve Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Atamızı anma etkinliğine katıldık.

Bizler doğduğumuzda Atatürkçü olarak değil, Atatürk olarak doğduk. Atatürk’ün sözünü hatırlatmak isterim sizlere. Atatürk şöyle diyor; “İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik geçici Mustafa Kemal… İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni yaşam ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim girişimlerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!”

İşte bizler o geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemalleriz. O Mustafa Kemal biziz, hepimiziz.
Ve yaşayacağız, başarılı da olacağız.


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ