Pir Sultan Marmaris Şubesi'nin Aşure Etkinliği'ne Katıldık Sunday, 05.11.2017

Birlik beraberlik içerisinde olmalıyız. Hepimiz ayrı düşünceleri, ayrı fikirleri, ayrı inanışları, ayrı hassasiyetleri, ayrı hedefleri olan bireyleriniz. Ve işte bizi biz yapan, bizleri hep birlikte güçlü kılan ve bizi bir arada tutarak bir Türkiye yaratan da bu gerçektir.

Tıpkı aşure gibi. Aşure çok anlamlı ve felsefesi olan bir yiyecektir. Ayrı malzemelerin bir araya gelerek oluşturduğu ve yüz yıllardır süre gelen lezzet ve gelenek.

Özlediğimiz Türkiye’yi ilmek ilmek örüyoruz.
Başka bir Türkiye mümkün. Ve bunu hep birlikte başaracağız...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ