Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına Katıldık Sunday, 29.10.2017

Cumhuriyetimizin ilanının 94. yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde; şehit kanıyla, savaş meydanlarındaki kahramanlıklarla ve hakkı asla ödenemeyecek fedakarlıklarla vücut bulan Türkiye Cumhuriyeti; Büyük Atatürk’ün biz Türk gençliğine ve Türk milletine en büyük emanetidir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Büyük Atatürk’ün açtığı aydınlık yolda, her zaman emin adımlarla ilerleyip, benimsediği Atatürk ilkelerini muhafaza ederek, Çağdaş Dünyanın onurlu bir üyesi olmaya devam edecektir. Teminatı biz Atatürk gençleridir.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm gazi ve şehitlerimizi rahmet ve şükranla anar, Cumhuriyetin Kalesi olan Marmaris’imizden tüm halkımızın ve Cumhuriyet coşkumuza ortak olan dostlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı gönülden kutlarım.

Cumhuriyet halkın bayramıdır.

 

  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ