Mahalle Örgütlenme Sistemimizi Mahalle Temsilcisi Arkadaşlarımızla Paylaştık Tuesday, 17.10.2017

‪Mahalle Örgütlenme Sistemimizi mahalle temsilcisi ve yardımcısı arkadaşlarımızla paylaştık.

Oluşturacağımız sistem ile önce birbirimizle iletişim kuracağız, birbirimizi daha iyi tanıyacağız. Önce birbirimizle sonra da Marmaris ile daha bir bütün olacağız. Daha aktif, daha üretken, birbiriyle daha fazla iletişim kuran, birbirine daha fazla değer veren bir örgüt, Marmaris ve Türkiye’dir hedefimiz.

Bizler özlediğimiz Türkiye’yi ilmek ilmek örüyoruz.

Başka bir Türkiye mümkün. Ve bunu hep birlikte başaracağız...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ