Birlik Dayanışma Ve Kardeşlik Yemeğimizi Hep Birlikte Yaptık Saturday, 20.05.2017

Bizler, bize verdiğiniz sorumluluğun, vekaletin ağırlığının farkındayız. Bizler bize verdiğiniz yetki ile hepimiz için bir partiden öte bir memleket olan Cumhuriyet Halk Partisi'ni geliştirmeye çalıştık ve bu süreçte kendimizi de geliştirme fırsatı yakaladık. Sizlere teşekkür ediyoruz. Çünkü siz bize izin değil yürek verdiniz. Siz bize yetki değil, emeğinizi verdiniz. Siz bize boş bir bina değil, koca bir memleket teslim ettiniz, emanetiniz başımızın tacıdır.

Bu zaman zarfında o kadar çok biz olduk ki, o kadar çok bir olduk, o kadar güçlendik ki hep birlikte bütün olduk, biz olduk. Sizlerle birlikte bu süreçte o kadar büyüdük, hep birlikte o kadar geliştik ki hep birlikte Marmaris olduk, memleket olduk. Bundan sonra da daha iyilerini yapacağımıza inanıyorum. Bunun için cesaretimiz, liderlik bilgimiz ve inancımız sonsuz.

Başka bir Türkiye mümkün. Ve bunu hep birlikte başaracağız...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ