Ordulular Derneğine Ziyarette Bulunduk Saturday, 01.10.2016

Bugün güne Ordulular Derneğinde keyifli bir sohbet ile başladık. Başta dernek başkanı Nurdağ Zaimoğlu'na ve tüm dostlara teşekkür ediyorum.

Doğru bildiklerimizi anlatıyoruz ve anlatmaya devam edeceğiz. Çünkü bizler herşeyin farkındayız... Bu ülkede oynanan oyunların, gündem değiştirme numaralarının... herşeyin farkındayız. Ve dün davalara savcı olduğunu açıklayanların, bugün şeytanın avukatlığını yaptığını da görüyoruz. Ve korkmuyoruz.

Çünkü bizim İstiklal Marşımız korkma ile başlıyor...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ