Kavaklıdere İlçe Örgütümüzün Birlik Ve Dayanışma Yemeğine Katıldık . Saturday, 24.09.2016

Bugün Kavaklıdere İlçe Örgütümüzün birlik ve dayanışma yemeğine katıldık. Bizler bu toprakların hizmetine talip olduk. Bizim için bu toprakların sınırı hizmetin ihtiyaç olduğu, insanımızın olduğu, geleceğimizin olduğu her yerdir. Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi "Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. Ve o satıh bütün vatandır." İşte biz bütün vatanın hizmeti için görev istiyoruz.

Başka bir Türkiye mümkün. Ve bunu hep birlikte başaracağız.


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ