Kimsenin Çocuklarımızın Hayatı İle Oynamaya Hakkı Da Yok Haddi De . Saturday, 17.09.2016

Marmaris'te liselerimizin ortalama sınıf mevcudu 30 35 öğrenci iken imam hatip okullarının ortalama sınıf mevcudu 15 öğrenci bile değildir. Ayrıca Marmaris'te 3.000'den fazla öğrenci ikili eğitim mağdurudur. Tablo böyle iken Marmaris'te FETÖ/PDY operasyonları kapsamında kapatılan okulun bir kısmının imam hatip okulu olarak değerlendirilmesi gerekli midir, doğru mudur?

 

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ