İyi Ki Varsın Cumhuriyet Halk Partisi . Friday, 09.09.2016

Bugün sabah Cumhuriyet Halk Partisi'nin 93. kuruluş yıldönümü nedeniyle çelenk töreni düzenledik. Daha sonra Menteşe'de CHP İl Başkanlığı'mızın düzenlediği programa katıldık.

Cumhuriyet Halk Partisi bu toprakları kurtaran ve bu topraklarda Cumhuriyeti Kuran partidir. Cumhuriyet Halk Partisi kökleri Milli Mücadeleye dayanan ve Cumhuriyet ile özdeş bir partidir. Ve o günden bu güne hem tarihe tanıklık etmiş, hem de bu tarih sahnesinde önemli bir rol üstlenmiştir.

Cumhuriyet Halk Partisi ve Atatürk Felsefesi; bu ülkedir, bu topraklardır, bu toprakların insanıdır, bu topraklardaki yaşam hakkımızın, aldığımız nefesin garantisidir. Ve bize düşen, bizim tarihsel sorumluluğumuz daha iyisini üretebilmektir, daha iyi yönetebilmektir ve bu ülkeyi muasır medeniyet seviyesine getirebilme vizyonunu hep birlikte yaşayabilmektir. Bunu hep birlikte başaracağız ve çoban ateşini Marmaris’ten yaktık. Ve bu ateş, bu başka bir Türkiye özlemi inanıyorum ki çok yakın bir gelecekte tüm Türkiye’yi saracaktır.

İyi ki varsın Cumhuriyet Halk Partisi...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ