Göktepe Kültür Ve Dayanışma Şenliği'ne Katıldık . Saturday, 03.09.2016

Bugün Göktepedeydik. Gökpete Kültür ve Dayanışma Şenliği'ne katıldık. Yerel tohum vurgusu yapılan şenliği önemsiyorum. Bence önemli bir konu da şu; bu şenlik bölgenin kendi insanının yeniden bir araya gelmesi, birbirini tanımayanların tanışması açısından son derece önemli.

Bölgemizin heryeri güzel ve özel. Ve bu güzellikleri geleceğe koruyarak taşımalıyız. Topraklarımızı, evlerimizi, bahçelerimizi, yetiştirdiğimiz ürünleri geleceğe taşımalıyız. Ve birliğimizi, bizim olan değerleri ve ilişkilerimizi de. Bu sayede daha bir, daha bütün ve daha güçlü olacağız.

Çoban ateşini biz yaktık...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ