Genel Başkanımıza Yapılan Terör Saldırısını Kınıyoruz . Friday, 26.08.2016

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan terörist saldırı ile ilgili ilçe binamızda basın açıklamamızı yaptık. Daha sonra Menteşe'de il başkanlığının yaptığı basın açıklamasına katılım gösterdik, destek verdik.

Bu ülkeyi yönetenler, ülkenin bu hale gelmesine müsade edenler, bu yönetimlere destek verenler, yarın bu olayları çocuklarına açıklayamazlar. Yarının nesillerine bunun hesabını veremezler.

Değerli Dostlarım;
Farklı siyasi görüşlerimiz olabilir ama teröre karşı ortak mücadele etmek hepimizin görevidir. Dolayısıyla terörle hep birlikte mücadele etmeliyiz.

Ana muhalefet partisi demokrasiler için vazgeçilmezdir. Ve demokrasi için vazgeçilmez olan ana muhalefet partisinin genel başkanı bir yurt içi ziyareti sırasında terörist bir saldırıya uğruyor. Bu terörist saldırı her ne kadar Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılmış olsa da; bu saldırı Cumhuriyete, Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve savunduğu değerlere yapılmıştır. Savaş Meydanlarında kurulmuş ve savaş vererek bu ülkeyi kurmuş bir parti olan Cumhuriyet Halk Partisi ve üyeleri olan bizlerin; vatan, bayrak, toprak düşmanlarıyla, cumhuriyet düşmanlarıyla ve rejim düşmanlarıyla, mücadelemiz devam edecektir.

Mücadeleye devam edeceğiz…
Daha çok mücadele edeceğiz…
Daha cesur mücadele edeceğiz…
Hep söylediğim gibi, bizim İstiklal Marşı’mız KORKMA ile başlıyor…

 

  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ