Chp Köy Yollarında Eğlence Ve Eğitim Kampı Projemizin Sergisini Açtık . Wednesday, 24.08.2016

CHP Marmaris İlçe Örgütümüzün yazın köylerde çocuklarımız için yaptığı yaz kampının mezuniyet günüydü bugün. Çocuklarımızın güzelliklerini, yaratıcılıklarını ve ortaya çıkardıkları çalışmaları gördük. Bu projede görev alan eğitmenlerimize gönüllülerimize çok teşekkür ediyorum. Özellikle proje koordinatörümüz Ve sevgili yol arkadaşım Gökçe Söylemez'e çok teşekkür ediyorum.

Bizler bugün birşey yapmadan yarın sonuca ulaşamayacağımızı biliyoruz. Ve biz bugünden birşeyler yapmaya başladık. Çünkü bizler, çocuklarımız yarın bir tane daha az sorunla uğraşsın diye siyaset yapıyoruz. Ve bizler yarın için bugünden uğraşıyoruz. Yarını bugünden kuruyoruz.

Başka bir Türkiye mümkün...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ