Terörü Lanetliyoruz . Sunday, 21.08.2016

Gaziantep'te gerçekleşen hain terör saldırısında hayatını kaybedenlere Tanrı'dan rahmet, yakınlarına sabırlar ve Türk Milletine başsağlığı diliyorum.

Terör kimden gelirse gelsin, nereden gelirse gelsin bir insanlık suçudur. Ve terörün durdurulması için, terörün son bulması için, bir daha böyle bir günün gecenin yaşanmaması için Cumhuriyet Halk Partisi tarihi sorumluluğu gereği ne gerekiyorsa, üzerine ne düşüyorsa yapacaktır.

Başka bir Türkiye mümkün...


  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ