Gençlerimizi Geleceğe Hazırlayalım , Geleceğimizi Hazırlayalım Tuesday, 12.07.2016

Bugün çocuklarımıza yönelik hazırladığımız yaz kampımızın ilk günü. 2 yıl önce Turgut Köyümüzde pilot olarak uyguladığımız projemizi bugün Marmaris'in bütününe yayılacak şekilde geliştirerek hayata geçirdik. Bu projede görev alan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu daha başlangıç.

Çocuklarımız neşeli mutlu ve bizler umutlu. Geleceğimizi şekillendirecek olan gençlerimizle birlikte olabilmekten mutluyuz, onları geleceğe hazırlayacak bir katkı sağlayabildiğimiz için umutluyuz.

Bizler Büyük Atatürk'ün Türkiye'sine katkı koyacak, Türkiye Cumhuriyeti'ni daha ileri taşıyacak gençlerimizi geleceğe hazırlamaya çalışıyoruz.

Gençlerimizi geleceğe hazırlayalım, geleceğimizi hazırlayalım...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ