Kandiliniz Mübarek Olsun . Friday, 01.07.2016

Kadir gecesinin değeri, Kur'an-ı Kerim'in ilk o gece indirilmeye başlamasındandır. Ve Kur'an-ı Kerim'de Kadir Gecesi'nin önemi şu şekilde belirtilmektedir;
"Biz onu Kadir Gecesi'nde indirdik. Kadir Gecesi'nin ne olduğunu sen bilir misin? Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. O gecede Rab'larının izniyle melekler ve Ruh(Cebrail a.s.) her iş için iner dururlar. O gece esenlik gün ağarıncaya kadar sürer(Kadir Suresi 1-5 ayetler)."

Tüm Müslümanlarca kutsal olan bu Kadir gecesinde de umarım ettigimiz dualar bize iyilikler ve güzellikler getirir.

İyi kandiller...


  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ