Köylerimize Bayram Ziyaretlerinde Bulunduk . Thursday, 30.06.2016

Şimdi de köylerimizdeyiz. Turunç, Osmaniye, Bayır, Söğüt, Taşlıca, Bozburun, Selimiye, Turgut, Orhaniye, Hisarönü, Çetibeli, Çamlı, Karaca ve Yeşilbelde köylerimizi, muhtarlarımızı ve köylülerimizi ziyaret ettik. Bayramlarını şimdiden kutladık.

Demokrasinin en kılcalında bulunan ve halkımıza hizmet sevdalısı olduklarını bir kez daha gördüğümüz muhtarlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Zor günler geçiriyoruz. Ama bu günleri aşacağız. Bayramların getireceği güzel günlere inanarak bu kötü günleri hep birlikte aşacağız. Aklı ve bilimi kullanarak, çağı yakalayarak aşacağız.

Şimdiden herkesin iyi bir bayram geçirmesini diliyorum...
Şeker tadında bir memleket diliyorum...


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ