Esnaf Ziyaretlerimize Devam Ediyoruz . Monday, 20.06.2016

Esnaf ziyaretlerimize devam. Dost sohbetleri için Burcu Turgut , Arda Kara ve Binnur Okaymirza Mehmetoğlu'na teşekkür ediyorum.

İşleri konuşuyoruz, Marmaris'i konuşuyoruz, Türkiye'yi konuşuyoruz, geleceği konuşuyoruz. Ve hepimiz aynı düşünüyoruz. Her konuşmamızda umudumuzu tazeliyoruz. Bu günleri hep birlikte aşacağız.

Başka bir Türkiye'yi hep birlikte yaratacağız.

Biz bu oyunu bozarız...


  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ