Çetelere Türkiye'yi Teslim Etmeyeceğiz . Monday, 13.06.2016

Hepimizin ve en önemlisi tarihin şahit olduğu üzere geçtiğimiz hafta Türk Siyasi Tarihine kara bir leke olacak bir saldırı gerçekleşti. Biz bir demokrasi mücadelesi veriyoruz. Biz Türkiye için özgürlükler mücadelesi veriyoruz. Biz Türkiye’yi çağdaş uygarlıklar düzeyine taşıma mücadelesi veriyoruz. Biz bu mücadele gücünü ve heyecanını 93 yıldır taşıyoruz. Ve bu mücadele gücümüzün karşısında hiç kimse duramaz.

Türkiye’yi bu noktaya taşıyanların kimler olduğunu hatırlamalıyız. Türkiye’yi 2002’de sıfır terörle teslim alan ve bugün her gün şehit verdiğimiz bir tabloyu ortaya çıkaran AKP iktidarının kendisidir. Sorumlunun kim olduğu açıktır. Sorumluluk, yönetme, idare etme, hükmetme yetkisi kimdeyse ondadır. Yani sorumluluk iktidardadır.

Bu iktidar, bu iktidarın bakanları Öcalan’a övgüler dizdiler.
Bu iktidar, terör örgütlerinin şehirlerimize bomba yığınağı yapmasına göz yumdu ve göz yumduğunu açıkça itiraf etti.
Bu iktidar, Türkiye’nin yasalarını ve anayasasını hiçe sayarak, bir masa etrafında teröristlerle müzakere etti.
Bu iktidar, valilere “teröre göz yumun” emri verdi.
Bu iktidar, sınır kapılarında çadır mahkemeleri kurup teröristleri törenle karşıladı.
Bu iktidar, son bir yıl içerisinde 500 şehit vermemize sebep oldu.
Bu iktidar, Türkiye’nin hiçbir döneminde yaşanmadığı kadar, Ankara’nın göbeğinde, İstanbul’un göbeğinde, Türkiye’nin can damarlarında arka arkaya bombalar patlamasına ve bizlerin canlarımızı kaybetmesine sebep oldu.

Ne yaparsanız yapın, nereye kaçarsanız kaçın bizi, Başka Bir Türkiye hayalimize ulaşmak için mücadeleden alıkoyamayacaksınız. Bizler sizlerden farklı olarak; hukukun ve demokrasinin bize izin verdiği her zemini kullanarak bu mücadeleyi kazanacağız.

Buradan bir kez daha ifade ediyorum; Bizler bu ülkenin sağduyusuna sonsuz güven duyuyoruz ve duymaya da devam edeceğiz. Bizler, 1919 emperyalistlerinin bugünkü uzantıları olan bu siyaset çetelerine Türkiye’yi teslim etmeyeceğiz.

Evet ellerinde medya olabilir,
Evet devlet kurumları iktidarın 0 hizmetkarı olabilir,
Evet bugün söylediklerimiz birilerinin hoşuna gitmeyebilir,
Evet bizler her türlü tehtide, iftiraya, şiddete maruz kalabiliriz,
Evet güçlü olabilirler hem de çok güçlü olabilirler.
Ama biz haklıyız.
Ve bu oyunu biz bozacağız.
Bu savaşı biz kazanacağız.


  RESİMLER

  VIDEO
  PROJELER
 • Üreten Kadın, Gelişen Türkiye ! Bu Bir Kırsal Kalkınma Projesidir...

  Değerli Dostlarım,

  Bizler toplumsal refahın kırsal bölgeden yayılabileceğine ve büyük ölçüde kadın eliyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kırsal bölgelerdeki bayanlarımızı üretime ve aile bütçelerine destek olacak bir projeye ortak ediyoruz. Bölgemizin kırsal mahallelerindeki kadınlarımızın ürettikleri el ürünlerini bölgemizin insanı ile buluşturuyoruz.

  Kadını daha üretken hale getirmeye çalışan, kadının aile bütçesine…[devamı]

 • Kağıtları Topluyoruz Eğitime Destek Oluyoruz !

  Değerli Dostlarım,

  Sosyal sorumluluk projeleri ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz Bir İnsan Grubu ile birlikte yeni bir projeye başlıyoruz. Bu projemizde atık kağıtlarımızı topluyoruz ve geri dönüşüm ile hem çevremizi koruyoruz hem de okullarımıza destek oluyoruz.

  Kağıt toplama noktamız Engelli Kafe'dir. Çevreye, eğitime, geleceğe duyarlı tüm halkımızı projemize destek olmaya çağırıyoruz.

  [devamı]
  GALERİ